Лютий 2023

Дата: 20.03.2023 10:23

Рішення виконавчого комітету Привільненської сільської ради за лютий 2023 року

№1 "Про схвалення проєкту Програми збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського і спортивного рибальства"

№2 "Про розгляд листа ДУ ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області від 23.01.2023 року №15-17/15-01-10/35-23 про забезпечення населення якісною питною водою"

№3 "Про розгляд листа Дубенської районної військової адміністрації Рівненської області від 09.02.2023 №115 щодо недопущення торгівлі червонокнижними рослинами"

№5 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування "

№6 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування "

№7 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування "

№8 "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування"

№9 "Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування"

№10 "Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт на території Привільненської сільської ради у 2023 році"

№11 "Про впорядкування адреси житлового будинку в селі Дубрівка Дубенського району Рівненської області"

№12 "Про впорядкування поштової адреси житлового будинку в с.Іваннє вул.Млинівська"

№13 "Про впорядкування поштової адреси житлового будинку в с.Кривуха вул. В.Галія"

№14 "Про впорядкування поштової адреси житлового будинку в с.Дубрівка вул. Партизанська"

№15 "Про присвоєння поштової адреси об’єкту будівництва в с.Іваннє вул.Колгоспна"

№16 "Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна за межами населених пунктів на території Привільненської територіальної громади"

№17 "Про присвоєння поштової адреси приміщенню автогаража на території комплексу будівель і споруд №14 за межами населеного пункту"

№18 "Про затвердження графіків роботи закладів культури Привільненської сільської ради на 2023 рік"

№19 "Про затвердження графіків роботи КЗ «Центральна публічно-шкільна бібліотека» Привільненської сільської ради та бібліотек-філій на 2023 рік"

№20 "Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Привільненської сільської ради"

№23 "Про визначення уповноваженої особи з внесення відомостей до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва"

№28 "Про надання соціальної послуги (догляд вдома)"

№29 "Про призупинення соціальних послуг (догляд вдома)"

№30 "Про надання дозволу на оформлення договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями та земельної ділянки"

№33 "Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Привільненської сільської ради "

№34 "Про надання соціальної послуги (догляд вдома) Баборецькій Н.А."

№35 "Про надання соціальної послуги (догляд вдома) Гулійчук Р.Ю."

№36 "Про надання соціальної послуги (догляд вдома) Романишину В.І."

№37 "Про надання соціальної послуги (догляд вдома) Чавикіній Л.І."

№39 "Про звіт начальника відділу освіти та соціально- культурної сфери Привільненської сільської ради Інни Якимюк про роботу закладів культури за 2022 рік"

№40 "Про звіт директора КНП «Дубенський центр ПМСД» Привільненської сільської ради Валерія Сливи про роботу установи за 2022 рік"

№41 "Про звіт начальника місцевої пожежної охорони Привільненської сільської ради Миколи Поліщука про роботу за 2022 рік"

№42 "Про звіт старости Молодавського старостинського округу Алли АДАМЧУК за 2022 рік"