План розвитку Привільненської громади напрацьовували спільно із радником віцепрем’єр-міністра України, головою правління Центру Реформ та бізнесом

Дата: 22.03.2023 15:25

Фото без описуНещодавно із робочим візитом Привільненську громаду відвідав радник віцепрем’єр міністра України з питань євроінтеграції Тарас Голуб, голова правління Центру реформ і місцевого розвитку Андрій Гінкул та керівники керуючої компанії з розбудови екологічного індустріального парку «HEMPY UA».

В ході візиту гостям було презентовано роботу територіальної громади щодо соціально-економічного напрямку, обговорено питання розвитку індустріального парку «HEMPY UA» та напрацьовано стратегічний план дій, що сприятиме економічному розвитку громади.

Дякуємо представникам керуючої компанії «HEMPY UA» за сприяння розбудови Привільненської територіальної громади та можливості планування розвитку на державному рівні.

Щиро віримо, що заплановані спільні кроки уже найближчим часом стануть реальністю.