Проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць населених пунктів Привільненської сільської ради

Дата: 10.04.2023 17:55

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Привільненська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць населених пунктів Привільненської сільської ради.

Назва вулиці

Населений пункт

Першотравнева

с.Привільне

Колгоспна

с.Іваннє

Дружби народів

с.Іваннє

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу на електронну пошту pryvilne01@ukr.net (тел. 54-1-10) або старості Рачинській Світлані,  або секретарю сільської ради Олені Сливі протягом 2 місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – секретар сільської ради Олена Слива.

Дата і місце проведення зборів жителів с.Іваннє та с.Привільне щодо підбиття підсумків по перейменуванню  буде визначене комісією з питань найменування (перейменування) вулиць,  об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Привільненської  сільської ради.