Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Дубенщини склав понад 15 млн гривень єдиного податку

Дата: 25.04.2023 15:14

До місцевих бюджетів громад, які обслуговуються Дубенською ДПІ від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень –березень 2023 року надійшло 15,6 млн гривень єдиного податку.

Наразі лідерами зі сплати єдиного податку є фізичні особи-підприємці – ними сплачено до місцевих бюджетів 12,3 млн гривень.

Юридичні особи – платники єдиного податку III групи перерахували до місцевих скарбниць 1,3 млн гривень, сільськогосподарські товаровиробники  – платники єдиного податку 4 групи сплатили 2  млн гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Податківці наголошують, що на діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Тож кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агрессором.