До уваги мешканців громади!

Дата: 28.04.2023 09:15

Фото без опису

Шановна громадо! Нас  спіткало велике горе, болюча звістка сколихнула усіх мешканців наших сіл : захищаючи рідну Батьківщину,  загинув наш земляк, житель села Бортниця Пісоцький Олександр Миколайович. У розквіті сил Герой віддав своє життя за рідний край, за свою прекрасну сім'ю, за мир і спокій кожного з нас!     Просимо усіх жителів Привільненської громади зустріти нашого ГЕРОЯ, нашого Сашка 28 квітня 2023 року близько 14 години.  Процесія буде рухатись з м. Рівне до с. Бортниця. Прохання створити "живий коридор", встеливши останню дорогу   загиблого Захисника  квітами.  Про церемонію прощання з полеглим Героєм буде повідомлено додатково.        Громада глибоко сумує з приводу смерті нашого Захисника, односельчанина. Висловлюємо щирі співчуття дружині Наталії Пісоцькій, синам, рідним та близьким.

Світла пам'ять Герою!