Привільненска громада в числі 6-ти громад Західної України – учасників проєкту «Мегагромади» за підтримки Програми USAID АГРО

Дата: 01.05.2023 09:45

Фото без описуФахівці Привільненської громади мали можливість взяти участь у дводенному тренінгу-нетворкінгу «Від ідеї до проєкту», що був проведений в рамках проекту «Мегагромади», що впроваджується за підтримки Програми USAID АГРО.

У тренінгу прийняли участь представники з шести громад – Привільненської, Косівської та Ясінянської, Бережанської, Горохівської та Чернівецької. В ході тренінгу учасники мали можливість покращити Фото без описунавики розробки проєктів та представили концепції проектів що будуть втіленими у громадах.

Привільненська громада презентувала присутнім проект зі створення Екологічного індустріального парку на своїй території.

Щиро дякуємо експертам CIVITTA, EasyBusiness та Berman Group за чудовий інтенсив проведення заходу. Фахові поради дозволять громадам безпосередньо в реалізації своїх ідей, а також відкриють доступ до інвестицій, фінансування, програм підтримки.