Привільненську громаду відвідали представники почесної місії Державного секретаріату Швейцарії

Дата: 08.05.2023 17:58

Фото без описуПро розвиток державно-приватного партнерства, переробку та збут екологічної продукції з доданою вартістю та професійно-технічну екологічну освіти в навчальних закладах у Привільненській громаді спілкувалися представники влади, бізнесу, активу громади, освітяни та представники почесної місії Державного секретаріату та Посольства Швейцарії.

В рамках реалізації екологічного проєкту за підтримки швейцарської програми «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі (ОТ4D)» до Привільненської громади завітали представники Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань, заступник директора зі співробітництва Посольства Швейцарії в Україні, керівники та координатори швейцарсько-українських програм, що діють на території України.Фото без опису

До розмови доєдналися директор департаменту освіти і науки Рівненської ОВА Петро Коржевський та начальник департаменту агропромислового комплексу Рівненської ОВА Надія Переходько.

В ході зустрічі було презентовано основні досягнення Привільненської громади та окреслено стратегічні цілі сталого екологічного розвитку громади.

Дякуємо шановним гостям за можливість спілкування та партнерства в реалізації чудових ініціатив. Щиро віримо на його продовження!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​​