Благодійний концерт до Дня Матері у Привільному зібрав 70 468 гривень для підтримки ЗСУ

Дата: 15.05.2023 16:18

Фото без опису14 травня у Будинку культури с.Привільне проходив благодійний захід на підтримку ЗСУ приурочений до Дня Матері «Помолись за мене, мамо». Учасниками патріотичного концерту стали вихованці Привільненського садочку «Бджілка», дитячі танцювальні та вокальні колективи Привільненського ліцею, аматорські колективи Будинку культури с.Привільне.

В ході заходу проведено благодійний ярмарок, що був організований силами батьків та педагогів закладів освіти Привільненської громади. Гарний дитячий настрій створювали працівники культури Фото без описута волонтерка громади розфарбовуючи дитячі обличчя яскравими персонажами із мультиків.

На зібрані громадою кошти найближчим часом буде придбано квадрокоптер, що стане суттєвою допомогою у роботі наших захисників.

Щира подяка кожному мешканцю, працівникам закладів та установ Привільненської громади за долученість до підготовки та проведення благодійного заходу.

Слава та пошана кожному воїну, що захищають нашу неньку-Україну від російського загарбника!

Вічна слава та пам'ять Героям, що віддали своє життя за наш спокій!