Привільненський ліцей отримав міні-трактор для проведення екологічної науково-дослідної роботи

Дата: 19.05.2023 19:47

Фото без описуВ рамках реалізації екологічного проєкту «Органічний малиновий бізнес» за підтримки швейцарської програми «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі (ОТ4D на базі Привільненського ліцею започатковано інноваційну роботу екологічного гуртка та виділено земельну ділянку для проведення науково-дослідницької діяльності. Для забезпечення повноцінної роботи закладу освіти, в рамках даного проекту  придбано міні-трактор Скаут TY-254.

До реалізації освітнього проекту пообіцяли долучитися й місцеве агропідприємство «Агро-Класік», котрі невдовзі забезпечать причіпне обладнанням для Скаут TY-254.

Даний проект є гарним прикладом співпраці донорських організацій, органу місцевого самоврядування та бізнесу, що мають на меті розвиток освіти громади.

Привільненська громада щиро дякує партнерам за співпрацю та надійне партнерство!!!