Проєкти рішень по місцевих податках та зборах на 2024 рік

Дата: 01.06.2023 09:08

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Привільненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Привільненської сільської ради та аналізу регуляторного впливу до них.

Назва регуляторного акта:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

2. Про встановлення ставки транспортного податку на території Привільненської сільської ради.

3. Про встановлення ставок єдиного податку на території Привільненської сільської ради.

4. Про місцеві податки і збори (плата за землю).

5. Про встановлення ставок туристичного збору  на території Привільненської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу до них на офіційному веб-сайті Привільненської сільської ради (pryvilnenska-gromada.gov.ua) за адресою (35622, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, вулиця Грушевського, 2 тел.54-1-10).

Єдиний податок

АРВ ЄДИНИЙ