Привільненська громада започатковує співпрацю із Rivne It Cluster

Дата: 15.06.2023 16:45

Фото без описуСьогодні до Привільненської громади завітали представники команди громадської спілки «Рівне ІТ кластер». В ході робочої зустрічі гостям презентовано результати діяльності територіальної громади в напрямку економічного розвитку, науково-дослідної роботи в закладах освіти громади, забезпечення якісних послуг для населення, екологічних ініціатив та безпекових факторів діяльності. Керівники закладів, установ та відділів Привільненської громади коротко окреслили пріоритетні напрямки роботи та зупинилися на проблемних питаннях, що турбують їх.

В ході діалогу було обговорено можливі напрямки співпраці та окреслено перші можливі проектні ідеї. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю, що віднині об’єднує зусилля двох сторін щодо сталого розвитку Привільненської громади та створення сучасної інноваційної інфраструктури, підвищення інвестиційної привабливості, реалізації інноваційного потенціалу та створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу мешканців територіальної громади.
Дякуємо команді Rivne It Cluster за можливість спілкування та співпраці! Щиро віримо, що підписаний сьогодні Меморандум стане початком інноваційних змін в процесі сталого розвитку громади!