Громади Дубенщини отримали в розпорядження 16,5 млн гривень плати за землю

Дата: 27.06.2023 10:47

Фото без опису

За підсумками п’яти місяців 2023 року платники податків, які обслуговуються Дубенською ДПІ перерахували до місцевих бюджетів громад 16,5 млн гривень плати за землю. Сума перерахованого податку перевищує  показники минулого року на 3,7  млн гривень

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 14,1 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності.  В свою чергу, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 2,4 млн  гривень.

Нагадаємо, що плата за землю - це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, який у повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів.