Платниками Дубенського району за 5 місяців поточного року перераховано понад 601 млн гривень в місцеві бюджети громад

Дата: 27.06.2023 10:51

Фото без опису

За підсумками п’яти місяців 2023 року платниками Дубенського району забезпечено надходження платежів до місцевих  бюджетів громад у сумі  601,5 млн гривень. Цей показник перевищує надходження відповідного періоду минулого року на 201 млн гривень.

Найбільш поширеними джерелами надходжень до місцевого бюджету є такі податки, як податок на доходи фізичних осіб, якого в січні-травні надійшло 475,8  млн гривень. До минулого року показник зріс майже на 179 млн гривень. Крім того, суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету  54 млн гривень єдиного податку Також вагомим джерелом наповнення бюджету стали майнові податки яких надійшло понад 44,3 млн гривень, плюс 12,9 млн гривень до минулого року. Якщо в розрізі кожного з податків, то земельного податку та орендної плати надійшло 34,5 млн гривень, податку на нерухомість надійшло 9,6  млн гривень та 162,5 тис гривень транспортного податку.

Одним із головних аргументів щодо сплати податків є той факт, що ці кошти будуть спрямовані на розвиток та фінансування програм та проектів на місцевому рівні, підтримку інфраструктури, соціальних послуг, культурних та спортивних заходів та інших потреб, в т.ч. армії, які звичайно наближатимуть нас до Перемоги