Червень 2023

Дата: 21.06.2023 16:12

Червень 2023

№78 "Про вжиття невідкладних заходів щодо попередження масових епідемічних ускладнень"

№79 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовця Горкавчука Олександра"

№80 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовця Олійника Владислава "

№81 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовця Федорука Олександра"

№83 "Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при Привільненській сільській раді"

№84 "Про надання дозволу на проведення мирних зборів (денного дитячого табору) релігійною громадою ЄХБ в селі Малі Сади"

№85 "Про надання дозволу на встановлення шлагбауму та попереджувального знака для автотранспортних засобів по вулиці Шкільній, 8Б в селі Іваннє"

№86 "Про надання матеріальної допомоги командиру Привільненського ДФТГ"

№88 "Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна на території комплексу будівель та споруд №14 за межами населених пунктів"

№89 "Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна на території комплексу будівель та споруд №14 за межами населених пунктів"

№90 "Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна на території комплексу будівель та споруд №14 за межами населених пунктів"

№91 "Про упорядкування поштової адреси об’єкту нерухомого майна на території комплексу будівель та споруд №14 за межами населених пунктів"

№92 "Про присвоєння поштової адреси будівлі твердопаливної топкової в с. Молодаво Друге вул. Незалежності"

№93 "Про упорядкування поштової адреси житлового будинку в с. Привільне вул. Центральна"

№94 "Про упорядкування поштової адреси житлового будинку в с. Привільне вул. Центральна"

№95 "Про перенесення касових видатків"

№96 "Про надання соціальних послуг (догляд вдома) Сидорчук Катерині Прокопівні та Сидорчуку Олександру Омельяновичу"

№97 "Про затвердження подання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при Привільненській сільській раді про доцільність призначення Момотюка Олега Васильовича опікуном над Момотюк Наталією Василівною"

№98 "Про призупинення соціальних послуг (догляд вдома) Папеша Степана Івановича, Іванової Надії Павлівни, Нестерука Віталія Віталійовича Гузь Дар”ї Григорівни, Чавикіної Любов Карівни"

№99 "Про надання соціальних послуг (натуральна допомога)"

№100 "Про схвалення звіту про виконання бюджету Привільненської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року"

№102 "Про затвердження протоколу комісії з питань захисту прав дітей Привільненської сільської ради від 23.05.2023 № 5"

№103 "Про звіт начальника відділу освіти та соціально-культурної сфери Інни Якимюк про роботу відділу та закладів освіти Привільненської сільської ради за 2022-2023 навчальний рік"