Волонтери із Фінляндії дарували комп’ютери та проектори для дітей Привільненської громади

Дата: 15.09.2023 08:59

Фото без описуСпівпраця Привільненської громади та волонтерів із Фінляндії продовжилася через суттєву підтримку освітньої сфери потужними комп’ютерами та проекторами. Наші гості не лишили повз своєї уваги жоден заклад освіти, для котрих передали 40 комп’ютерів та 10 проекторів, які забезпечать надання якісних освітніх послуг для більше 700-та дітей нашої громади. Цінним подарунком також стала листівка підтримки українських дітей передана нам учнями однієї зі шкіл Фінляндії. Також для шкіл та бібліотек було подаровано чимало англомовних книг.

Окрім щирих слів вдячності, кожному із волонтерів вручено Подяки від сільської ради за активну життєву позицію, підтримку України та Привільненської громади.

Ми не перестаємо дякувати нашим друзям із Фінляндії за постійну підтримку України у війні з росією, турботу наших дітей, допомогу українцям.

Ви відчайдушні, щирі та добрі люди. Щиро дякуємо Вам!