Добровольці Привільненсько громади пройшли вишкіл з домедичної допомоги

Дата: 22.09.2023 17:30

Фото без описуВ рамках проєкту «Аселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд на місцевому рівні» протягом 20-21 вересня в Привільненській громаді було проведено тренінг з надання домедичної допомоги потерпілому. В ході навчання було розглянуто та відпрацьовано дії в червоній та жовтій зонах небезпеки:

- Оцінка стану потерпілого (дихання, пульс, свідомість, наявність кровотеч, травми хребта тощо) та перенесення потерпілого в безпечне місце (відпрацьовано різні види перенесень)

- Оцінка наявних критичних кровотеч та відпрацювання дій зупинки масивної кровотечі (накладання турнікету, тампонування рани та накладання притискаючих пов’язок)

- Забезпечення проходження дихальних шляхів

- Порядок дій при опіках та переломахФото без опису

- Певедення людини у стабільне полодження на боці, обличчям до себе, рука під головою, нога зігнута в коліні та інше.

Дякуємо професійному інструктору БФ Солом'янські котики котики» за прекрасну роботу! Дякуємо команді Добровольці-вогнеборціза унікальну можливість підвищення рівня надання домедичної допомоги рятувальників Привільненської громади!