В Привільненському ЦНАПі можна виготовити український та закордонний паспорт

Дата: 26.10.2023 14:28

Фото без описуНові адміністративні послуги для громадян у Привільненському ЦНАПі стало можливим за співпраці громади та Проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах – фаза ІІ (SСR-II)», що реалізується ПРООН в рамках кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до адміністративних послуг» та співфінансування з місцевого бюджету громади. І вже сьогодні, підлітки Привільненської громади отримують перші паспорти громадянина України в своєму населеному пункті.

Відтак, почесною гостею засідання виконавчого комітету Привільненської громади стала координатора проєктів Організації Об’єднаних Націй у Рівненській області Ольга Кашевська, котра відмітила результативність співпраці громад та донорських організацій в процесі розширення сфери послуг, підвищення їх якості та доступності для мешканців.

Висловлюємо щирі слова подяки Ользі Ярославівні за підвищення рівня якості адміністративних, медичних, освітніх, соціальних послуг для мешканців та значний внесок у розвиток Привільненської територіальної громади.

За додатковою інформацією для отримання послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Привільненському ЦНАПі телефонуйте за номером: 0974133274.