Рішення сесії Привільненської сільської ради за вересень 2023 року

Дата: 21.09.2023 14:13

Рішення сесії Привільненської сільської ради за вересень 2023 року

Про розгляд листа КП «Господар» Привільненської сільської ради від 06.09.2023 №47 про надання фінансової підтримки

Про внесення змін до Положення про місцеву пожежну охорону Привільненської сільської ради та затвердження його в новій редакції

Про внесення змін штатного розпису КУ «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників Привільненської сільської ради» на 2023 рік

Про затвердження структури, штатного розпису, кошторису витрат КЗ «Іваннівська гімназія» Привільненської сільської ради на 2023 рік

Про затвердження структури, штатного розпису, кошторису витрат КЗ «Молодавська гімназія» Привільненської сільської ради на 2023 рік

Про затвердження структури, штатного розпису, кошторису витрат закладів освіти Привільненської сільської ради на 2023 рік

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Дубенська с. Малі Сади Дубенського району, Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття в с. Черешнівка вул. Миру Дубенського району Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт (ямковий) дорожнього покриття в с. Привільне вул. Млинарська Дубенського району Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття в с. Іваннє вул. Садова Дубенського району Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття в с. Великі Сади вул. 24 Серпня Дубенського району, Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт харчоблоку КЗ «Привільненський ЗДО» Привільненської сільської ради по вул. Шкільна, 2а в с. Привільне Дубенського району, Рівненської області»

Про внесення змін до рішення ради №1704 від 23.12.2022 року «Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Привільненської сільської ради на 2023 рік»

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23.12. 2022 року №1710 «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Привільненської сільської ради на 2023рік» зі змінами

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 23.12.2022 №1714 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Привільненської сільської ради на 2023 рік» зі змінами

Про внесення змін до рішення ради №1718 від 23.12.2022 року «Про затвердження Програми інформатизації Привільненської сільської ради на 2023 рік»

Про внесення змін до рішення ради від 23 грудня 2022 року №1717 «Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності та доріг місцевого значення обласного підпорядкування Привільненської сільської ради на 2023 рік» із змінами

Про внесення змін до рішення сесії від 23 грудня 2022 року № 1731 «Про створення резервного фонду бюджету Привільненської сільської територіальної громади на 2023 рік»

07 вересня 2023 року Про внесення змін до бюджету Привільненської сільської територіальної громади на 2023 рік 1750800000 (код бюджету)

Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Про внесення змін до рішення сесії Привільненської сільської ради від 03.12.2021 року №1020 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності сільської ради»

Земельні питання