Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Реалізація проекту "Високі пригоди" Корпусу Миру США в Україні в Привільненській ОТГ

В рамках проекту «Високі пригоди», що фінансується Корпусом Миру США в Україні та співфінансується Привільненською сільською радою, для учнів Привільненської ОТГ проведено «Школу виживання». Туристичні навчання проведено за співпраці з Дубенською районною станцією юних туристів у лісовому масиві села Липа Дубенського району.

 

«Школа виживання» проходила насичено та цікаво, адже діти отримали основні теоретичні знання та практичні навики зі спортивного орієнтування та дізналися про особливості виживання в лісі. Після приготовленого на вогнищі обіду, дітей чекали змагання у вигляді туристської естафети, де необхідно було якомога швидше з природних матеріалів розпалити вогнище та встановити блискавично і правильно туристичний намет. Протягом даної естафети діти навчилися працювати в команді та розробляти власну тактику, стратегію якомога швидшого виконання поставлених перед ними завдань.

«Школа виживання» навчила як поводити себе в природі, на незнайомій місцевості, життєво важливий досвід виживання та дій в непередбачуваних екстремальних ситуаціях.

Проведене навчання ще більш згуртувало дітей та додало ентузіазму  на майбутні туристичні походи.« повернутися до списку новин