Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Привільненська громада готується до реформування медицини

Однією із ключових реформ децентралізації є медична реформа, яка з 1 квітня 2018 року має запрацювати на всі 100%. З метою надання якісних медичних послуг населенню громади, Привільненською сільською радою створено Комунальне підприємство «Привільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та прийнято сімейного лікаря. На стадії завершення капітальний ремонт приміщення амбулаторії в с.Привільне та виготовляється проектно-кошторисна документація на проведення аналогічних робіт в інших фельдшерсько-акушерських пунктах громади.

З метою надання повного спектру медичних послуг для населення громади (масажний кабінет, лабораторія, стоматологічний кабінет, кабінет для щеплень, тощо) планується розширення приміщення амбулаторії за рахунок додаткових.

На базі фельдшерсько-акушерського пункту с.Молодаво Третє планується створення «Пункту здоров’я» - медичний заклад первинної медицини, в якому два рази на тиждень здійснюватиме прийом хворих сімейний лікар. На черговій сесії Привільненської сільської ради планується розгляд питання щодо придбання службового автомобілю для Привільненської амбулаторії сімейного типу.

Також, згідно Стратегії розвитку громади та плану соціально-економічного розвитку громади, в 2018 році заплановано оновлення матеріально-техніної бази медичних установ, підключення закладів медицини до мережі Інтернет та облаштування прилеглих території. А за можливості, й придбання карети швидкої допомоги.

За попередніми підрахунками, на розвиток медичної галузі в Привільненській громаді планується витратити орієнтовано один мільйон гривень.

 

 « повернутися до списку новин