Привільненську громаду відвідали представники Посольства Швеції, Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SIDA, Програми розвитку ООН та трьох міністерств України

Дата: 27.11.2023 17:15

Фото без описуКоманда Привільненської сільської ради мала можливість представити свої результати діяльності комунальних швейних майстерень та поспілкуватись про розвиток громади із представниками Регіональної місії з оцінки прогресу і визначення майбутніх пріоритетів.

До складу Регіональної місії увійшли: радник, керівник відділу підтримки реформ Посольства Швеції в Україні Адам Амберг та координаторка проєктів Посольства Швеції в Україні Ірина Скалій, керівник програми з розвитку регіонів ПРООН Мустафа Саіт-Аметов, керівниця групи проєктів з демократичного врядування ПРООН Олена Урсу, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко, координаторка регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України Тетяна Приходько та керівник Проєкту підтримки Дія Володимир Брусіловський.

Окрім швейної майстерні, що була профінансована у 2022 році Шведським агентством SIDA, почесні гості також ознайомилися з роботою центральної публічно-шкільної бібліотеки та будинку культури.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку в цей непростий для кожного час. Від Вашої допомоги також залежить наша стійкість.