Закупівля сирних продуктів.

Дата: 09.12.2023 12:31

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів оприлюднюється Привільненською сільською радою (04385327, орган місцевого самоврядування) на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів”  (із змінами))

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

ДК 021:2015:15540000-5: Сирні продукти (Сир кисломолочний, твердий сир)

Вид та номер закупівлі

Відкриті торги UA-2023-12-05-007896-a

• технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості сирних продуктів визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості на основі Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», державних, галузевих стандартів та інтересів замовника.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог:

Найменування

Вимоги

Кількість, кг

Сир кисломолочний

Масова частка жирності: не менше  9%

- сир повинен мати білий колір із легка жовтуватим або кремовим відтінком, рівномірним по всій масі, консистенція ніжна, смак і запах чисті кисломолочні. Не допускається надмірно кислий смак, ослизлість, пліснява. Наявність немолочних жирів та білків не допускається. Вміст гормональних препаратів та антибіотиків повинен бути не вище допустимих норм.

Твердий сир

Сир твердий 45% - 50% жирності

- поверхня рівна, без пошкоджень, покрита полімерно-парафіновим сплавом або плівкою. Смак і запах - в міру виражений сирний. Консистенція - пластична, ніжна, однорідна по всій масі. Колір - від білого до ледве жовтого, рівномірний по всій масі. Наявність немолочних жирів та білків не допускається. Вміст гормональних препаратів та антибіотиків повинен бути не вище допустимих норм.

ВСЬОГО

Кількість враховує потребу закладів освіти Привільненської сільської ради:

Назва закладів освіти

Сир кисломолочний, кг

Твердий сир, кг

КЗ «Привільненський ліцей»

КЗ Привільненський ліцей філія с. Бортниця

35621, Україна  Рівненська область, Дубенський район, с. Бортниця,  вул. Меліораторів,17

КЗ «Привільненський заклад дошкільної освіти»

35622, Україна  Рівненська область, Дубенський район, с. Привільне,  вул. Шкільна,2а

КЗ «Молодавський заклад дошкільної освіти»

35626, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с. Молодаво Друге, вул. Незалежності,88/1

КЗ  «Іваннівський заклад дошкільної  освіти»

35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с. Іваннє,

вул. Шкільна,8а

КЗ «Малосадівський ліцей» Привільненської сільської ради

35640, Україна, Рівненська область, Дубенський район с. Малі Сади вул. Центральна, 12

ВСЬОГО

• розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 324 900,00  грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі статистичної інформації щодо середніх споживчих цін на продукти харчування, що склалися на споживчому ринку Рівненської області у грудні 2023 року, моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про вартість сирних продуктів в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо) з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами).

Закупівля здійснюється на підставі планової потреби 2024 року.

Розрахунок потреби враховує забезпечення суворого режиму економії, забезпечення можливості здійснення відповідних видатків.