Закупівля м'яса

Дата: 09.12.2023 12:56

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів оприлюднюється Привільненською сільською радою (04385327, орган місцевого самоврядування) на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів”  (із змінами))

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

ДК 021:2015 – 15110000-2 – М’ясо (Вирізка свиняча охолоджена, філе курки охолоджене)

Вид та номер закупівлі

Відкриті торги UA-2023-12-05-007596-a

• технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості м’яса визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості на основі Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», державних, галузевих стандартів та інтересів замовника.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог:

Вирізка свиняча охолоджена

Ґатунок: вищий.

М'ясо охолоджене, без сухожилля, без суглобів, без шкіри, без кісток, не більше п’ятнадцяти грам жиру на сто грам м’яса, м'ясо пружне, при натискуванні швидко приймає первинну форму.

Не допускаються дрібні шматки та обрізки.

Зовнішня поверхня суха, не завітрена.

Запах, притаманний доброякісному м’ясу свинини, без сторонніх запахів. Не допускається наявність ознак псування, ослизнення тощо.

540 кг

Філе курки охолоджене

Ґатунок: вищий.

Філе охолоджене, добре знекровлене з чистою поверхнею, без згустків крові, зовнішня поверхня суха, не завітрена.

Запах, властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів. Не допускається наявність ознак псування, ослизнення тощо.

1730 кг

Кількість враховує потребу закладів освіти Привільненської сільської ради:

Назва закладів освіти

Вирізка свиняча охолоджена, кг

Філе курки охолоджене, кг

КЗ «Привільненський ліцей»

КЗ Привільненський ліцей філія с. Бортниця

35621, Україна  Рівненська область, Дубенський район, с. Бортниця,  вул. Меліораторів,17

КЗ «Привільненський заклад дошкільної освіти»

35622, Україна  Рівненська область, Дубенський район, с. Привільне,  вул. Шкільна,2а

КЗ «Молодавський заклад дошкільної освіти»

35626, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с. Молодаво Друге, вул. Незалежності,88/1

КЗ  «Іваннівський заклад дошкільної  освіти»

35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с. Іваннє, вул. Шкільна,8а

КЗ «Малосадівський ліцей» Привільненської сільської ради

35640, Україна, Рівненська область, Дубенський район с. Малі Сади вул. Центральна, 12

ВСЬОГО

• розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 382 100,00  грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі статистичної інформації щодо середніх споживчих цін на продукти харчування, що склалися на споживчому ринку Рівненської області у грудні 2023 року, моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про вартість м’яса в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо) з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами).

Закупівля здійснюється на підставі планової потреби 2024 року.

Розрахунок потреби враховує забезпечення суворого режиму економії, забезпечення можливості здійснення відповідних видатків.