Послуги по підвезенню дітей

Дата: 18.12.2023 21:25

Наведені нижче вимоги є обов’язковими для предмету закупівлі: ДК 021:2015-60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення (Послуги по підвезенню дітей до Малосадівського ліцею та до філії Малосадівського ліцею в с. Придорожнє) (далі — Послуги):

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі (технічна специфікація)

1. Кількість (обсяг) послуг: 217 робочих днів:

Період

Кількість робочих днів

січень

лютий

березень

квітень

22

травень

червень

20

вересень

жовтень

листопад

грудень

22

217

2. Місце надання послуг: 35640, Україна, Рівненська область, Дубенський район, до Малосадівського ліцею та до філії Малосадівського ліцею в с. Придорожнє  згідно маршруту та графіка руху автобуса:

Назва

населеного пункту

Час відправлення

Відстань, (км)

І рейс

м. Дубно - с. Малі Сади

10 км

с. Малі Сади - с. Придорожнє

с. Придорожнє - с. Малі Сади

с. Малі Сади - с. Великі Сади

с. Великі Сади - с. Малі Сади

ІІ рейс

с. Малі Сади - с. Великі Сади

с. Великі Сади - с. Малі Сади

с. Малі Сади - с. Придорожнє

с. Придорожнє - м. Дубно

14,5 км

46 км

3. Строк надання послуг: до 31.12.2024.

Послуги надаються в дні навчання за виключенням канікул.

4. Учасник повинен забезпечити (про що надається лист-гарантія у складі тендерної пропозиції):

• відповідність стану автотранспорту вимогам щодо перевезення дітей;
  • щоденну перевірку його технічного стану;
  • щоденне кваліфікаційне медичне обстеження стану здоров'я  водія;
  • відповідність рівня кваліфікації водія, що гарантує безпечне перевезення дітей;
  • можливість підмінного транспорту для надання послуг з перевезення дітей у випадку пошкодження основного транспорту;
  • безпечність дітей в період руху автотранспорту;
  • своєчасну подачу автотранспорту до зазначеного пункту.

5. Очікувано транспортний засіб повинен мати не менше 20 посадочних місць.

Автотранспорт використовується тільки за передбаченим призначенням без передачі у користування іншим юридичним чи фізичним особам.

6. Учасник організує підвіз дітей відповідно до Закону України «Про транспорт», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт» та інших нормативних актів, що регулюють цю діяльність, та з урахуванням кількості дітей.

Транспортний засіб повинен відповідати вимогам безпеки, мати належний технічний стан та бути укомплектовані відповідно до вимог Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997  № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 № 1184) згідно із замовленням Замовника.

Перевезення груп повинне здійснюватися за допомогою спеціального транспорту  із забезпеченням високого рівня безпеки, надійності і якості транспортного обслуговування. Максимальна кількість для перевезення автобусом не повинна перевищувати кількість місць для сидіння згідно з паспортом заводу – виробника.

Перевезення повинно здійснюватися досвідченими водіями, які мають стаж керування транспортним засобом не менш 5 років.

Перевезення здійснюється пасажирським перевізником за наявності у нього відповідного дозволу (ліцензії).

7. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: Місцевий бюджет, складає 249 550,00 грн (Двісті сорок дев’ять тисяч п’ятсот гривень 00 копійок).