Дата: 04.01.2024 13:01

Фото без описуНещодавно для військовослужбовця Привільненської громади Володимира Барановича було придбано повнопривідний автомобіль. Кошти для придбання транспортного засобу збирали усім гуртом: військовослужбовець, родина, мешканці громади.

Половину від загальної вартості автомобіля (100 000 грн) вдалось профінансувати за рахунок коштів, зібраних працівниками апарату сільської ради, старостинських округів, працівників закладів та установ громади.

Учора Привільненська громада отримала бойовий прапор підрозділу та подяку за сприяння у протистоянні збройній агресії російської федерації, підтримку та неоціненну допомогу військовим у цей складний для всієї України час.

Дякуємо кожному Воїну, які боронить нашу землю! Гордимося військовослужбовцями нашої громади та молимо Бога за кожного з них.Фото без опису

Висловлюємо подяку кожному, хто долучився до збору коштів! Допомагаючи воїнам, ми наближаємо Перемогу!