Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території

Дата: 29.01.2024 11:51

Повідомлення про оприлюднення

Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

проєкту детального плану території

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Привільненська сільська рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєктудетального плану території.

Повна назва документа державного планування: «Внесення змін до детального плану території земельної ділянки площею 0,4000 га (кадастровий номер 5621684400:04:001:0007) з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за межами населених пунктів на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області з метою реконструкції та будівництва автозаправної станції (затвердженого Розпорядженням голови Дубенської РДА №216 від 14 червня 2021 року) із врахуванням в межах розробки території  обмеженої автодорогою Київ-Чоп та землями приватної та комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), розташованої на території Привільненської сільської ради за межами населених пунктів».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Привільненська сільська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєктудетального плану території розпочато з дня її оприлюднення на сайті Привільненської сільської ради у розділі «Оголошення».
         Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до Привільненської сільської ради.

Адреса: 35622, Рівненська область Дубенський район с. Привільне вул. Грушевського, 2

Відповідальна особа: головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю, міжнародного співробітництва, інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Привільненської сільської ради Світлана Роїк

Контактнідані: e-mail:pryvilne01@gmail.com, тел.: 03656-54110, +38068 675 67 29

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.

Додаток: Заява про визначення обсягу СЕО