Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 28.02.2024 09:06

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року, Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області

повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації:

«Внесення змін до детального плану території земельної ділянки площею 0,4000 га (кадастровий номер 5621684400:04:001:0007) з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за межами населених пунктів на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області з метою реконструкції та будівництва автозаправної станції (затвердженого Розпорядженням голови Дубенської РДА №216 від 14 червня 2021 року) із врахуванням в межах розробки території  обмеженої автодорогою Київ-Чоп та землями приватної та комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), розташованої на території Привільненської сільської ради за межами населених пунктів»

Основна мета розробки детального плану території: функціонування логістичного центру, підприємств 4 та 5 класів шкідливості та АЗС

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Рівненської РДА  № 136 від 04 квітня 2019 року

Замовник: Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області. Розробник: ТОВ «ПОРТАЛ проект»

Внесення змін до детального плану території земельної ділянки в межах необхідних для прийняття планувальних рішень на території Привільненської сільської ради в частині розміщення складського комплексу орієнтовною площею забудови 20 000 м.кв. з митно-ліцензійним складом виконана на основі Рішення сесії Привільненської сільської ради №2175 від 10 листопада 2023 року та   завдання на проектування.

Проектна територія включає в себе земельні ділянки з кадастровими номерами: 5621684400:04:001:0115 та 5621684400:04:001:0114.

Територія знаходиться вздовж міжнародної автодороги державного значення М06 «Київ-Чоп». Площа в межах детального плану орієнтовно становить 6,7 га, до неї входять 3 існуючих ділянок.

Територія обмежена: із заходу, сходу та півночі територією сільськогосподарського призначення, на півночі – смугою відводу автодороги М06.

Планувальні обмеження: санітарно-захисна зона від існуючої АЗС, 10-метрова охоронна зона ЛЕП 10кВт.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у Привільненській сільські раді  за адресою:

35622, Рівненська обл., Дубенський р-н,

с. Привільне

ЄДРПОУ 04385327

тел.: 03656-54110, +38068 675 67 29

e-mail: pryvilne01@gmail.com

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – головний спеціаліст зв'язків з громадськістю, міжнародного співробітництва, інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Привільненської територіальної громади- Світлана Роїк

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 29 березня 2024 року за адресою: 35622, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Привільне

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 29 березня 2024 року о 10.00 год. за адресою: 35622, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Привільне.