До відома жителів громади, фермерських господарств та інших виробників с/г продукції!!!

Дата: 26.03.2024 16:58

На сайті ДАР можна подати заявку та отримати:

• бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення від 1 до 120 гектарів для провадження сільськогосподарської діяльності в розмірі 4000 гривень на 1 гектар;
  • спеціальну бюджетну дотацію для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності власникам від трьох до ста корів у розмірі 7000 гривень на кожну корову;
  • спеціальну бюджетну дотацію для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець власникам від  п’яти до п’ятисот голів маточного поголів’я кіз та/або овець в розмірі 2000 гривень на кожну голову маточного поголів’я.

Бюджетні кошти надаються для покриття понесених отримувачами витрат на проведення польових робіт, оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, добрив, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз.

Прийом заявок: з 1 травня по 30 червня 2024 року

Право на отримання субсидії та дотації мають лише особи, зареєстровані відповідно до законодавства в Державному аграрному реєстрі.

Зареєструватися в ДАР можна за посиланням: www.dar.gov.ua

Ознайомитись з постановою КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції»  можна за  посиланням: