Рівненська область, Дубенський район

Рішення сесії Привільненської сільської ради за березень 2024 року

Дата: 01.04.2024 10:19

Рішення сесії Привільненської сільської ради за березень 2024 року

Про внесення змін до рішення сесії Привільненської сільської ради від 20.12.2023 №2269 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Привільненської сільської ради на 2024 рік»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Поточний ремонт приміщення бібліотеки в с. Іваннє вул. Шкільна, 13 Дубенського району Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Поточний ремонт адмінбудинку по вул. Лесі Українки, 4 в с. Привільне Дубенського району Рівненської області

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку будівництва «Поточний ремонт санвузлів філії КЗ «Привільненський ліцей» Привільненської сільської ради на вул. Меліораторів, 17 в с. Бортниця Дубенського району Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Тиха в с. Молодаво Третє, Дубенського району, Рівненської області»

1. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Шевченка в с. Молодаво Третє, Дубенського району, Рівненської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Меліораторів в с. Бортниця, Дубенського району, Рівненської області»

Про затвердження Плану соціально- економічного розвитку Привільненської територіальної громадина 2024-2027 роки

Про виготовлення печатки, штампу КЗ «Центральна публічно-шкільна бібліотека» Привільненської сільської ради

Про затвердження Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих цільових програм та звітності про їх виконання

Про зміну функціонального призначення об’єкту комунальної власності будівлі ФАП в селі Дубрівка Дубенського району Рівненської області

Про надання дозволу сільському голові на укладання договору про відшкодування комунальних послуг

Земельні питання