Закупівля Напівбрикетів торф'яних

Дата: 25.04.2024 15:07

Обгрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів оприлюднюється Привільненською сільською радою (04385327, орган місцевого самоврядування) на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів”  (із змінами))

1

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

ДК 021:2015 - ДК 021:2015 - 09110000-3 – Тверде паливо (Напівбрикети торф'яні)

2

Вид та номер закупівлі

Відкриті торги

UA-2024-04-25-012531-a

3

• технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якісні та технічні характеристики заявленої кількості напівбрикетів торф’яних визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог:

1. Пропонований товар за предметом закупівлі: ДК 021:2015 - 09110000-3 – Тверде паливо (Напівбрикети торф'яні) (далі – товар) повинен відповідати наступним вимогам:

Найменування

Вимоги

Кількість, тонн

Напівбрикети торф'яні

Відповідність вимогам держстандартів, технічних умов;

Зольність не більше 25%

Вологість не більше 25%

Механічна міцність не менше 93%

Теплота згоряння не менше 10,3 МДж/кг

187 тонн

2. Товар повинен відповідати вимогам РСТУРСР 1297-82 «Напівбрикети торф’яні. Технічні умови» (або іншим еквівалентним ТО).

3. Поставка і розвантаження товару здійснюється транспортом і силами Учасника, вартість чого включається в ціну тендерної пропозиції.

4. Строк поставки товару: з дати укладення договору до 07.06.2024 включно.

Місце поставки товару:

Кількість, тонн

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Првільне, вул. Шкільна, 2а

70

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Молодаво, вул. Незалежності, 88/1

30

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Придорожне, вул. Шкільна, 8

10

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Бортниця, вул. Міліораторів, 17

15

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Малі Сади, вул. Центральна, 12

40

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Іваннє, вул. Шкільна, 13

6

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Кривуха, вул. Галія, 9

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Малі Сади, вул. Центральна, 3а

10

Україна, Рівненська обл., Дубенський район, с. Малі Сади, вул. Центральна, 13а

3

Пакування: без пакування (насипом).

5. У складі тендерної пропозиції учасники подають документи, що підтверджують  якість товару (свідоцтва або сертифікати, або декларації відповідності, або інші документи).

Товар, що постачається, повинен мати необхідні документи що підтверджують його походження та якість на кожну партію товару.

Приймання товару по якості і кількості здійснюється уповноваженими представниками обох Сторін.

У разі виявлення неякісного  товару або такого, що не відповідає умовам договору,  Учасник зобов’язаний замінити неякісний товар протягом однієї доби з моменту виявлення неякісного товару, без будь-якої додаткової оплати з боку Замовника.

6. Учасник забезпечує можливість при поставці товару його зважування на сертифікованих автовагах.

7. На запропонований товар під час його поставки (в тому числі транспортування, розвантаження) повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені чинним  законодавством України.

4

• розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 673200,00 грн. з ПДВ

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлена згідно з діючими ринковими цінами за результатами аналізу цін потенційних постачальників (проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо)) з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/).

Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби.

Розмір бюджетного призначення: 673200,00 грн. з ПДВ