19 червня Україна відзначає День фермера

Дата: 19.06.2024 15:11

Фото без опису

Щиро вітаю  фермерів Привільненської територіальної громади зі святом – Днем фермера!

Сьогодні фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею.

В цей важкий для країни час ми як ніколи  чітко розуміємо, що ми – справжні господарі на своїй землі.  Ви достойно тримаєте свій фронт, наші аграрії-господарники. Не лише дбаєте про продовольче забезпечення, а й всіма можливостями підтримуєте нашу армію, наближаєте Перемогу.

Шановні фермери, нехай земля завжди віддячує вам щедрими врожаями, а лагідне сонце й вчасні дощі будуть помічниками у такій нелегкій і кропіткій праці! Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Мирного неба та Божого благословення! Разом до Перемоги

З повагою –