Рівненська область, Дубенський район

Дата: 25.06.2024 11:55
Кількість переглядів: 36

Повідомляємо. Що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024.

Прийом заявок триватиме з 24 червня по 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги. Кожен погоджений учасник отримає 1 тонну нітроамофоски. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га;
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства.

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться через Державний аграрний реєстр у розділі «Доступні програми» - «USAID АГРО_1 тонна Нітроамофоски (NPK),2024 р.»

Звертаємо увагу, що отримати дані добрива можна буде лише прозвітувавшись за попередньот отримані нітроамофоску та карбамід, заявки по яких подавалися у 2023 році.