Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Привільненська ОТГ працює над розвитком безпеки в громаді

Сьогодні до Привільненської громади завітав начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України в Дубенському районі  Михайло Домарацький. Спільно із головою громади Юрієм Момотюком та заступником Петром Дуцьким рятувальники Дубенщини обговорили подальші кроки з розвитку пожежної безпеки на території Привільненської ОТГ та розвитку Привільненської добровільної пожежної дружини «ФЕНІКС».

З метою підвищення рівня безпеки серед дітей, на базі Привільненської ЗОШ планується створення опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також гуртка «Юні рятувальники». Відтак, керівництво завітало до Привільненської школи, де спільно із спеціалістом з питань освіти Інною Якимюк та директором Привільненської ЗОШ Віталієм Крамчинським оглянули класні кімнати для облаштування класу безпеки та цивільного захисту.

Серед іншого, було домовлено про проведення Дубенськими рятувальниками виховних занять та показових навчань для учнів Привільненської громади з питань безпеки.

 

 

Варто відмітити, що активна співпраця Привільненської громади та рятувальників була розпочата в січні 2016 року після підписання, спільно із  Організацією Роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини», декларації про співпрацю в рамках Проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи швидкого реагування, проведення протипожежних заходів та покращення безпеки користувачів міжнародних автошляхів Е-40 та Е-85» в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Даний проект не отримав фінансування від програми, проте співпраця Привільненської громади із 4-м пожежно-рятувальним загоном м.Дубна та організацією роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини» не припинялася, результатом чого стало започаткування співпраці із гміною Рацеховіце Республіки Польща.

Спільні зусилля  та чітко окреслена мета – запорука успіху!« повернутися до списку новин