Про надання дозволу на розроблення детального плану територій обмеженого  вулицями: Грушевського, Центральна

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

/восьме скликання/

Р І Ш Е Н Н Я

767                                                                від  „ 25 ” квітня 2018 року

Про надання дозволу на розроблення

детального плану територій обмеженого

вулицями: Грушевського, Центральна

Розглянувши звернення настоятеля релігійної громади УПЦ КП та надані документи , заслухавши інформацію сільського голови  про необхідність зміни цільового призначення земельної  ділянки в с. Привільне по вул.. Грушевського для будівництва культової споруди , за рекомендацією постійної комісії з питань агропромислового комплексу земельних ресурсів, комунальної власності, архітектури та охорони навколишнього середовища, відповідно до ст..2,10,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Мінрегіонрозвитку ,будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011року, керуючись п.34  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити детальний план території обмеженого вулицями : Грушевського, Центральна  в с. Привільне на земельній ділянці орієнтовною площею 0,38га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (культової споруди-храму) за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення .

2. Відповідальним за збір вихідних даних визначити організацію розробника детального плану території на земельну ділянку.

3.Визначити замовником розробки містобудівної документації , зазначеної в п.1 цього рішення виконавчий комітет Привільненської сільської ради, для цього:

3.1 Замовити розроблення детального плану територій в проектній організації , яка має дозвіл  (ліцензію) на право проведення відповідних робіт.

3.2 Сільському голові укласти договір з ліцензованою проектною організацією на виконання робіт зазначених в п.1 рішення.

3.3 Подати детальний план території після розроблення , погодження та отримання результатів громадського обговорення на затвердження сесії

Привільненської сільської ради відповідно до вимог діючого законодавства України.

4. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за кошти релігійної громади УПЦ КП в с. Привільне.

5.Оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Привільненської громади у двотижневий строк з дня прийняття.

6. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу земельних ресурсів, комунальної власності, архітектури та охорони навколишнього середовища (Давидюк Г.К.) та землевпорядника сільської ради.

Сільський голова :                                          Ю.Момотюк