03 Листопада, 2017 р., 13:17
Сьогодні, на території Привільненської ОТГ відбувся перший педагогічний семінар після підписання Угоди про співпрацю в напрямку розвитку освіти із Мирогощанською громадою.
30 Жовтня, 2017 р., 10:47
27 жовтня на території Привільненської ОТГ перебувала делегація громад Рівненщини, що нині на шляху до об’єднання. Сільський голова та працівники виконавчого апарату Привільненської сільської ради ділилися успіхами та досвідом роботи об’єднаної громади.
30 Жовтня, 2017 р., 10:46
27 жовтня, для учнів Привільненської ОТГ, в рамках проекту "Високі пригоди", що фінансується Корпусом Миру США в Україні, проведено тренінг з основ проектого менеджменту.
30 Жовтня, 2017 р., 10:26
27 жовтня 2017 року в приміщенні Привільненської сільської ради з метою розширення доступу жителів Привільненської об’єднаної громади до безоплатної правової допомоги (правової інформації, правових консультацій та інших правових послуг) працював мобільний пункт консультування. Консультування здійснювалось представниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Дубенського бюро Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
30 Жовтня, 2017 р., 09:05
24 жовтня Юрій Момотюк взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке проходило у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті у Києві.
18 Жовтня, 2017 р., 17:36
14 жовтня у приміщенні Будинку культури відбувся врочистий захід «За честь, за славу, за народ!».
05 Жовтня, 2017 р., 17:32
На території Привільненської ОТГ засновано туристично-спортивний клуб «Higt adventure», членами якого є учні Привільненської та Молодавської шкіл.
03 Жовтня, 2017 р., 16:50
3 жовтня голови Привільненської та Мирогощанської об’єднаних територіальних  громад підписали угоду про співпрацю в частині утворення спільного методичного кабінету.
03 Жовтня, 2017 р., 16:48
3 жовтня було проведено конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» між учнями Привільненської та Мирогощанської об’єднаних територіальних громад.
02 Жовтня, 2017 р., 12:07
29 вересня у Будинку культури с.Привільне відбувся врочистий концерт для працівників освіти та бібліотек.