04 Грудня, 2017 р., 16:55
Учениця Привільненської ЗОШ, Наталія Якута - переможниця обласного фестивалю-конкурсу "Зоряний шлях", який відбувся 2 грудня у Дубенському районному Будинку культури.
04 Грудня, 2017 р., 16:50
Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк взяв участь у ІІ всеукраїнському Форумі об’єднаних територіальних громад  - «Ініціативи, що змінюють життя»
01 Грудня, 2017 р., 16:50
З моніторинговим візитом Привільненську громаду відвідали генеральний директор Корпусу Миру США Шіла Кравелі, директор Корпусу Миру в Україні Дені Робертсон та регіональний менеджер Ірина Шевченко.
27 Листопада, 2017 р., 15:45
24 листопада Привільненська громада святкувала 50-річний ювілей Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
23 Листопада, 2017 р., 09:37
21 листопада проектний менеджер Привільненської ОТГ Світлана Роїк презентувала досягнення роботи Привільненської громади для представників засобів масової інформації Рівненщини.
17 Листопада, 2017 р., 10:24
14 листопада, на базі Привільненського ДНЗ «Бджілка» було проведено спільний семінар-практикум для вихователів Привільненської та Мирогощанської громад.
17 Листопада, 2017 р., 09:43
9 листопада в приміщенні Будинку культури с.Привільне відбулося святкове дійство з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
15 Листопада, 2017 р., 10:37
14 листопада, для представників об'єднаних територіальних громада, в Привільненській сільській раді проведено тренінг "Практичне використання сучасних інструментів управління громадою".
15 Листопада, 2017 р., 10:27
9-10 листопада, на території Національного університету «Острозька академія» проходив тренінг зі сталого розвитку. Захід організовано Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».