21 Червня, 2023 р., 09:45
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що граничними строками сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи до 1 серпня всі задекларовані до сплати суми податкових зобов’язань за підсумками деклараційної кампанії повинні надійти до бюджету, та просить платників не зволікати з перерахуванням податків.
19 Червня, 2023 р., 16:24
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
19 Червня, 2023 р., 10:35
Платники податків Дубенського району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2023 року сплатили до місцевих бюджетів  54 млн гривень єдиного податку.
19 Червня, 2023 р., 10:34
Упродовж п’яти місяців 2023 року до  Зведеного бюджету платниками податків Дубенського району сплачено 2,3 млн гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.
19 Червня, 2023 р., 10:34
Фахівці Дубенського відділу по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що акт опису майна складається з моменту виникнення права податкової застави.
19 Червня, 2023 р., 10:33
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу платників податків, що  20 червня 2023 року є останнім днем подання платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування.
14 Червня, 2023 р., 16:49
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу.  До даного переліку включається сума витрат платника податку на оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік (п.п. 166.3.6 п. 166.3 ст. 166 ПКУ).