12 Травня, 2023 р., 15:32
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними, якщо:
12 Травня, 2023 р., 15:31
 Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що фізична особа – платник податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, має право на податкову знижку на суми коштів, фактично сплачених нею протягом звітного року, у вигляді орендної плати за договором оренди житла – квартири чи будинку, відповідно до п.166.9 ст. 166 Податкового кодексу України.
10 Травня, 2023 р., 12:04
Господарюючі суб’єкти-спрощенці Дубенського району за січень-квітень 2023 року сплатили до місцевих бюджетів  44,3 млн гривень єдиного податку.
10 Травня, 2023 р., 12:03
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що платники єдиного податку зобов'язані сплачувати ЄСВ у розмірі, не меншому від мінімального страхового внеску, який обчислюється як добуток МЗП та ставки ЄСВ (22%).
10 Травня, 2023 р., 12:02
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578, яким затверджено форми податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, внесено зміни, зокрема, декларацію доповнено Додатком 3, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік.