20 Грудня, 2021 р., 16:24
Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Дубенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Привільненської сільської ради
16 Грудня, 2021 р., 11:25
Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, що відбулися 16.12.2021р.
06 Грудня, 2021 р., 10:55
Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності на нерухоме майно
18 Листопада, 2021 р., 09:17
Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.
18 Листопада, 2021 р., 09:12
Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних.