03 Квітня, 2019 р., 14:39
Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території населеного пункту с. Привільне Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
01 Березня, 2019 р., 14:33
Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Центру надання  адміністративних послуг Привільненської сільської ради.
20 Січня, 2019 р., 15:52
Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:
05 Листопада, 2018 р., 14:40
7-го листопада о 11-й годині (зал засідань сільської ради) відбудеться позачергова сесія Привільненської сільської ради.
28 Липня, 2018 р., 14:53
Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:
24 Липня, 2018 р., 11:24
04 Червня, 2018 р., 18:14
Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії – бухгалтера.
04 Травня, 2018 р., 17:19
Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Комунального підприємства «Привільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини»                    Привільненської сільської ради.
04 Травня, 2018 р., 17:17
Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ-гої категорії – економіста сільської ради