18 Листопада, 2021 р., 09:17
Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.
18 Листопада, 2021 р., 09:12
Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних.
28 Жовтня, 2021 р., 13:09
Список лікарів з котрими можна заключити декларацію