16 Листопада, 2020 р., 14:20
Привільненська  сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту при виконавчому комітеті Привільненської сільської ради.
16 Листопада, 2020 р., 10:48
06 Листопада, 2020 р., 14:30
            1. Повна назва документа державного планування: звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Панталія Дубенського району Рівненської області.
29 Жовтня, 2020 р., 16:26
Про початок процедури розроблення стратегічно-екологічної оцінки с.Молодаво Друге
16 Червня, 2020 р., 10:00
1. Інвестор    (замовник):   Привільненська сільська рада
12 Червня, 2020 р., 10:09
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Розроблення детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 42,9215 га з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами с. Молодаво Друге на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області для створення індустріального парку».
11 Березня, 2020 р., 12:32
Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності
05 Березня, 2020 р., 16:11
Повідомлення про оприлюднення звітів про стратегічну екологічну оцінку