Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 23.04.2024 09:04

1.Повну назву документа державного планування

«Внесення змін до детального плану території земельної ділянки площею 0,4000 га (кадастровий номер 5621684400:04:001:0007) з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за межами населених пунктів на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області з метою реконструкції та будівництва автозаправної станції (затвердженого Розпорядженням голови Дубенської РДА №216 від 14 червня 2021 року) із врахуванням в межах розробки території  обмеженої автодорогою Київ-Чоп та землями приватної та комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), розташованої на території Привільненської сільської ради за межами населених пунктів»

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Привільненська сільська рада

3. Передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дату початку та строки здійснення процедури:

З метою отримання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування було внесено до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки та розміщено на офіційному вебсайт Привільненської сільської ради: https://pryvilnenska-gromada.gov.ua/news/1706522145/  від 29.01.2024 року. Протягом громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки звернень, зауважень та пропозицій від громадськості не надходило.

Дата подання проєкту Детального плану території зі звітом про СЕО, повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, розміщення їх на офіційному вебсайті Привільненської сільської ради та внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки -  23 квітня 2024 року. Розміщення у трьох публічних місцях: на дошці оголошень у приміщенні Привільненської сільської ради та на двох стаціонарно обладнаних дошках оголошень Молодавського старостинського округу (біля приміщення старостату та на зупинці громадського транспорту). Строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проєкту документа державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання відбудуться 24.05.2024 року о 12 годині в адміністративній будівлі Привільненської сільської ради (35622, Рівненська обл. Дубенський р-н. с. Привільне, вул. Грушевського, 2).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Привільненська сільська рада за адресою:

Адреса: 35622, Рівненська обл. Дубенський р-н. с. Привільне вул. Грушевського, 2.

Телефон: (03656) 54110, 068 675 67 29, email: pryvilne01@ukr.net.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Привільненська сільська рада за адресою:

Телефон: (03656) 54110, 068 675 67 29, email: pryvilne01@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Проєкт Детального плану території та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту детального плану території оприлюднено на офіційному вебсайті Привільненської сільської ради за посиланням

ДПТ Внесення змін до детального плану території земельної ділянки площею 0,4000 га графіка комплект

ДПТ Внесення змін до детального плану території земельної ділянки площею 0,4000 га ПЗ