Рівненська область, Дубенський район

25 Листопада, 2019 р., 12:12
Активні представники Привільненської ОТГ захистили 3 молодіжні проекти, що можуть бути профінансовані управлінням у справах дітей та молоді Рівненської ОДА: "Загін швидкого реагування Привільненської ОТГ", "Територія свідомих: Цілі сталого розвитку Привільненської ОТГ" та "Територія вільних думок та дозвілля".
20 Листопада, 2019 р., 12:23
Відкритий діалог керівника громади із мешканцями, представниками бізнесу, аграріїв, громадських активістів та молоді проведено в с.Іваннє.
18 Листопада, 2019 р., 17:06
Проектний менеджер Привільненської ОТГ Світлана Роїк взяла участь у зборах активу громади населених пунктів сіл Іваннє та Бортниця. В ході зустрічі було обговорено можливість активізації та включеності мешканців у життя територіальної громади. Важливості створення команди однодумців, котрі спільно працюватимуть задля розвитку громади, вирішення проблем та викликів, що постають перед нею.
15 Листопада, 2019 р., 17:51
В рамках реалізації проекту Бюджет участі Привільненської ОТГ, у Привільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів клас біології привели у відповідність до сучасних норм. У класі навіть є манекет для проведення серцево-легеневої реанімації.
15 Листопада, 2019 р., 17:47
В рамках Всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ в Україні"Демократична школа" в Привільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено робочу зустріч із тренером проекту Володимиром Зилем. В ході зустрічі було розглянуто ряд питань, щодо пілотування онлайн-компоненту у форматі Всеукраїнського експерименту "Формування та оцінювання громадянських компетентностей у 5-9 класах закладів загальної середньої освіти".
15 Листопада, 2019 р., 10:40
За допомогою «Маленького набору для великих змін» педагоги та діти в доступній формі спілкуються про зміни. Про те, як працює реформа децентралізації, навчаються правильно сортувати сміття. Учні 3-го класу Привільнеської школи, в ході заняття, створювали людину-змінотворця та охарактеризували його такими рисами: активний, оптимістичний, відповідальний, енергійний, добрий та ввічливий. Уявляли себе в ролі змінотворця та що б вони зробили у своєму власному королівстві змін.
13 Листопада, 2019 р., 12:30
Привільненська ОТГ долучилася до флешмобу Асоціації Міст України "Поверніть гроші громад!"
05 Листопада, 2019 р., 15:43
У села Панталія Привільненської ОТГ, за кошти субвенції на розвиток інфраструктури та співфінансування громади, продовжуються ремонтні роботи місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. Загальна вартість робіт сягає понад 2 000 000 гривень.