27 Листопада, 2023 р., 17:15
Команда Привільненської сільської ради мала можливість представити свої результати діяльності комунальних швейних майстерень та поспілкуватись про розвиток громади із представниками Регіональної місії з оцінки прогресу і визначення майбутніх пріоритетів.
27 Листопада, 2023 р., 17:14
В ході моніторингового візиту до Привільненської громади завітала Національна координаторка в Україні OT4D - Organics International Катерина Шор. В ході зустрічі було презентовано основні кроки Привільненського ліцею в процесі впровадження у навчальному закладі гуртка «Екоземлеробство», ознайомили з проробленею роботою на науково-дослідній ділянці та окреслили стратегічні цілі навчального закладу в даній сфері.