Рівненська область, Дубенський район

05 Березня, 2020 р., 16:30
Розуміючи, що покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні, у 2018 році Привільненська ОТГ змогла стати учасником другої фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою», що має на меті створення ЦНАПу.
05 Березня, 2020 р., 15:36
Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України та Громадська спілка «Український форум енергоефективності і відновлюваної енергетики» запрошують представників підприємств, організацій, фахової спільноти з питань енергоефективності та всіх зацікавлених сторін взяти участь у роботі першого Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективності та енергозбереження, який буде проведено з 23 по 27 березня 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.
03 Березня, 2020 р., 17:46
Сьогодні у Києві тривають публічні консультації щодо змін до Конституції України в частині децентралізації. Участь в обговоренні беруть представники з Рівненської, Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей. У складі делегації з Рівненщини голова Привільненської ОТГ взяв участь в обговоренні змін до Конституції в частині місцевого самоврядування; можливостей та ризиків, що можуть принести конституційні зміни.
02 Березня, 2020 р., 14:57
Протягом 2-х днів зала засідань Привільненської сільської ради перетворилась в креативний простір для розвитку. Тренінг «Active Citizens» від British Councils об’єднав у навчанні 40 представників різних поколінь із 7 населених пунктів громади (Привільне, Молодаво, Іваннє, Бортниця, Малі Сади, Придорожне, Черешнівка).
02 Березня, 2020 р., 14:55
Робоча зустріч із керівником Проєкту "Розвиток громад" Корпусу Миру США в Україні щодо можливості залучення волонтера з розвитку громад.
02 Березня, 2020 р., 14:52
26 лютого на базі Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено учнівський форум, що об’єднав понад 50 підлітків із 9 шкіл громад-партнерів міжмуніципального співробітництва в сфері освіти (Привільненська, Мирогощанська та Тараканівська ОТГ).
24 Лютого, 2020 р., 11:05
21 лютого за ініціативи сільського голови відбулися збори мешканців Малосадівської громади, що в грудні 2019 року доєдналася до Привільненської ОТГ та чекають на призначення дати виборів старости і депутатів.
17 Лютого, 2020 р., 11:52
Креативний захід «DISCO 80-90» Будинку культури с.Привільне об’єднав людей чотирьох поколінь у веселих конкурсах, споминах та дискотеці минулих років. Винагородою участі в заході стали гарний настрій та чудові подарунки від Привільненського Будинку культури.
11 Лютого, 2020 р., 10:50
Запрошуємо територіальну громаду на цікавий захід, що організовується Привільненською ОТГ спільно із BRITISH COUNSIL, ГО "Молодіжна платформа" - тренінг "Активні громадяни". Реєстрація за посиланням: Зареєструватись на тренінг
20 Січня, 2020 р., 23:18
Другий рік поспіль народний аматорський колектив «Джерело» будинку культури с.Привільне є учасником відкритого фестивалю різдвяних віншувань «Радуйся, земле, Син Божий народився», що проводиться Бугринською об’єднаною територіальною громадою. Цьогоріч, найкращі слова з нагоди різдвяних свят бугринській громаді та гостям заходу побажали керівники Привільненської ОТГ та запросили колег на різдвяні піснеспіви до нашої громади.