27 Липня, 2017 р., 13:22
Експертною Групою фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні сформовано рейтинг фінансової спроможності 366 об’єднаних громад за перше півріччя 2017 року
26 Липня, 2017 р., 15:45
В рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» у с.Дубрівка відремонтовано приміщення сільського ФАПу.
26 Липня, 2017 р., 12:49
Гордість Привільненської громади, Микола Синюк здобув срібло на чемпіонату Європи з параканое в класі KL на дистанції 200 метрів.  (м.Пловдив Болгарія).
26 Липня, 2017 р., 11:56
Згідно постанови Кабінету Міністрів України №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» щодо зекономлених житлових субсидій, 180 домогосподарств Привільненської громади отримають грошові відшкодування за енергоефективність.
26 Липня, 2017 р., 10:27
Протягом серпня-грудня 2017 року на території Привільненської громади реалізовуватиметься проект «Високі пригоди», який переміг у конкурсі проектів Корпусу Миру США в Україні.
26 Липня, 2017 р., 10:11
Привільненська громада стала переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В рамках даного проекту на території Привільненської ОТГ в селах Привільне та Молодаво будуть обласштовані майданчики із вуличними тренажерами.
21 Липня, 2017 р., 15:14
20 липня у Привільненську громаду завітали учасники кластерного тренінгу «Децентралізація та інновації в розвитку ОТГ» із Закарпатської, Івано-Франківської,  Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей. Захід проведений в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».
13 Липня, 2017 р., 15:58
Івана Купала — традиційне свято, яке відзначається в Україні в ніч на 7 липня. В Привільненській громаді воно пройшло з усіма українськими традиційними обрядами та піснями.
12 Червня, 2017 р., 18:02
Сільський голова Привільненскої ОТГ, Юрій Момотюк, оглянув місце облаштування майбутньої автобусної зупинки в с.Привільне.