12 Червня, 2017 р., 18:02
Сільський голова Привільненскої ОТГ, Юрій Момотюк, оглянув місце облаштування майбутньої автобусної зупинки в с.Привільне.
12 Червня, 2017 р., 17:45
За співпраці інціативної групи  та Привільненської сільської ради в с.Привільне по вул.Тихій облаштовано спортивно-ігровий майданчик.
12 Червня, 2017 р., 10:07
Нещодавно, Привільненську об’єднану територіальну громаду відвідала моніторингова місія Європейського Союзу.
12 Червня, 2017 р., 09:52
В ході засідання депутатським корпусом Привільненської сільської ради ухвалено ряд рішень щодо створення Комунального підприємства, місцевої пожежної охорони та комунального закладу Привільненської сільської ради «Молодаський ДНЗ (ясла-садок)».
08 Червня, 2017 р., 12:56
В рамках підписаної Угоди про співпрацю Привільненської сільської ради та проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» проводяться комплексні енергозберігаючі заходи приміщення ФАПу с.Дубрівка.
01 Червня, 2017 р., 12:20
Голова Привільненської об’єднаної територіальної громади Юрій Момотюк прийняв участь у святкуванні другої річниці з моменту створення військової частини, що розташована на території Привільненської об’єднаної територіальної громади.
31 Травня, 2017 р., 11:34
        20 травня 2017 року Привільненська  об’єднана територіальна громада  відзначила  свою першу річницю.  Щоб  оцінити роботу сільської ради  , яка була зроблена протягом року 22 травня 2017 року  відбулося виїзне засідання депутатських комісій, членів виконавчого комітету, керівників установ по питанню «Вивчення соціально-економічних умов та рівня розвитку інфраструктури населених пунктів, стан об’єктів та закладів соціальної сфери Привільненської  ОТГ».
31 Травня, 2017 р., 11:32
            11 травня до об’єднаної  Привільненської громади завітав український  поет, художник, скульптор, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень Микола Тимчак.
31 Травня, 2017 р., 11:31
          21.05.2017 року стартував відкритий чемпіонат Дубенського району по футболу. Чемпіонат розділено на дві ліги: Прем’єр-ліга, де грає аж 15 команд, та Перша ліга, в якій змагаються 8 команд.
31 Травня, 2017 р., 11:30
   Протягом травня місяця на базі Привільненської ЗОШ проведено 3 навчальні тренінги для учнів Привільненської та Молодавської шкіл  метою підвищення вмінь публічного виступу та навичок у дебатах.