01 Грудня, 2017 р., 16:50
З моніторинговим візитом Привільненську громаду відвідали генеральний директор Корпусу Миру США Шіла Кравелі, директор Корпусу Миру в Україні Дені Робертсон та регіональний менеджер Ірина Шевченко.
27 Листопада, 2017 р., 15:45
24 листопада Привільненська громада святкувала 50-річний ювілей Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
23 Листопада, 2017 р., 09:37
21 листопада проектний менеджер Привільненської ОТГ Світлана Роїк презентувала досягнення роботи Привільненської громади для представників засобів масової інформації Рівненщини.
17 Листопада, 2017 р., 10:24
14 листопада, на базі Привільненського ДНЗ «Бджілка» було проведено спільний семінар-практикум для вихователів Привільненської та Мирогощанської громад.
17 Листопада, 2017 р., 09:43
9 листопада в приміщенні Будинку культури с.Привільне відбулося святкове дійство з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
15 Листопада, 2017 р., 10:37
14 листопада, для представників об'єднаних територіальних громада, в Привільненській сільській раді проведено тренінг "Практичне використання сучасних інструментів управління громадою".
15 Листопада, 2017 р., 10:27
9-10 листопада, на території Національного університету «Острозька академія» проходив тренінг зі сталого розвитку. Захід організовано Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
03 Листопада, 2017 р., 13:17
Сьогодні, на території Привільненської ОТГ відбувся перший педагогічний семінар після підписання Угоди про співпрацю в напрямку розвитку освіти із Мирогощанською громадою.
30 Жовтня, 2017 р., 10:47
27 жовтня на території Привільненської ОТГ перебувала делегація громад Рівненщини, що нині на шляху до об’єднання. Сільський голова та працівники виконавчого апарату Привільненської сільської ради ділилися успіхами та досвідом роботи об’єднаної громади.