05 Листопада, 2019 р., 15:43
У села Панталія Привільненської ОТГ, за кошти субвенції на розвиток інфраструктури та співфінансування громади, продовжуються ремонтні роботи місцевого фельдшерсько-акушерського пункту. Загальна вартість робіт сягає понад 2 000 000 гривень.
05 Листопада, 2019 р., 15:28
Нещодавно розпочато капітальний ремонт окремих ділянок дороги загального користування місцевого значення Молодаво Друге-Молодаво Третє (поруч МСОК «Берізка»). Загальна вартість ремонтних робіт кладає 3 974 000 гривень.
05 Листопада, 2019 р., 11:26
Днями було запущено котельню Молодавської ЗОШ, яка віднині працює на твердому паливі. Попередньо, в закладі було повністю замінено систему опалення та встановлено нові конвектори в навчальних кімнатах. Загальна сума виконаних робіт по модернізації системи опалення Молодаської ЗОШ І-ІІ ступенів складає понад 320 000 гривень.
05 Листопада, 2019 р., 09:24
В рамках проекту «Бюджет участі Привільненської ОТГ», за ініціативи активних мешканців громади в с.Привільне, на розі вулиць Центральна та Першотравнева розпочато облаштування нових громадських зупинок. Незабаром тут з’являться бордюри, смітнички та зелені насадження.
04 Листопада, 2019 р., 14:06
Керівництво Привільненської ОТГ взяли участь у відкритому засіданні сесії Підгаєцької сільської ради, на якій розглядали можливість добровільного приєднання до Привільненської чи Млинівської об’єднаних територіальних громад. Опісля презентацій обох громад, депутати Підгаєцької сільської ради вирішили чекати примусового приєднання та в майбутньому поповнити ряди Млинівської ОТГ. Відтак, населенні пункти сільради стануть 40-42-ми загальної чисельності майбутньої громади.
04 Листопада, 2019 р., 13:23
Нещодавно завершено капітальний ремонт (перекриття) даху шкільної їдальні Молодавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Загальна вартість виконаних робіт складає понад 390 000 гривень.
31 Жовтня, 2019 р., 09:29
Привільненська сільська рада інформує, що Рівненська обласна адміністрація проводить аукціон щодо продажу права оренди двох земельних ділянок для рибогосподарських потреб (став біля с. Панталія): лот №1 площею 27,93га та лот №2 площею12,32га .
28 Жовтня, 2019 р., 10:19
27 жовтня на базі КЗ «Дубенський районний будинок культури» відбувся обласний фестиваль сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино» - справжнє свято для всіх, хто закоханий у народне мистецтво.
28 Жовтня, 2019 р., 09:41
25 жовтня, за підтримки Привільненської сільської ради, для активної молоді громади проведено екскурсію на телеканал Рівне-1. В ході візиту підлітки Привільненської громади мали можливість ознаймитись із напрямками роботи команди фахівців та зазирнути, як кажуть у народі "по той бік екрану". Спілкуючись із працівниками каналу зрозуміли співпрацю команди та підтримки один одного задля досягнення спільної мети. Проте найбільшою ізюминкою візиту стало те, що кожен із учасників мав можливість відчути себе справжнім телеведучим новин телеканалу Рівне-1.
25 Жовтня, 2019 р., 18:37
Сьогодні в приміщенні Будинку культури с. Іваннє були проведені збори підприємців і голів фермерських господарств зареєстрованих на території Іваннівської сільської ради. В залі с.Іваннє зібралось близько 25-ти представників місцевого бізнесу, представники Дубенської податкової інспекції, районного фінансового управління та керівництво Привільненської ОТГ.